УКМЦ : USAID #ВЗАЄМОДІЯ!
ЗАРЯДИСЬ УСПІХОМ:
Ірина Данилевська
Засновниця та голова оргкомітету Ukrainian fashion week, розповідає про те, чому порядність і людяність – запорука вашої репутації.
Засновник Ukrainian Fashion Week - настарішого в Україні тижня моди, який визнає міжнародна fashion спільнота

Дуже важливо не просто працювати з професіоналом, дуже важливо бачити біля себе людину, яка багато знає. Яка завдяки своїй ерудованості, своєму інтелекту, завдяки тому, що вона читає книжки, дивиться фільми, ходить в театр, слухає музику, вона може ширше й цікавіше поглянути на ту чи іншу проблему. Вона може дати несподівану пораду.
Вам здається, що всі хто будуть чекати вас на роботі, всі хто візьмуть вас на роботу працювати, чекають від вас шаленої креативності, просто якихось абсолютно дивовижних, несподіваних, нестандартних реакцій, ідей і так далі. От я вас здивую. Ми всі чекаємо від вас, в першу чергу, вміння доводити справи до кінця. Ви собі не уявляєте, наскільки цінним і важливим є твій колега, якому ти просто можеш довіритись і який почне і закінчить свою справу.
Досвід, він насправді допомагає вам позбутися очевидних помилок. Є те, що люди вже зробили, є те що ви вже самі пройшли. Не треба нехтувати тим, що ніколи не купиш за гроші. Є речі, які не купиш за гроші: любов, дружбу, життєвий досвід, порядність і так далі. Уявіть собі ситуацію, коли ми говоримо про професіоналізм. Ми всі хочемо бачити хороших серйозних професіоналів, фахівців у своїй галузі.

Ваша порядність — це запорука репутації вашої компанії. Не просто, що ви ніколи не вкрадете або нікого не обманете. Ваша абсолютне розуміння, як треба робити і що треба робити, ваша чесність, ваша відкритість, це врешті решт те, що зробить вашу компанію успішною також. Тому що репутація, вона дорого коштує.
В нашій країні все більше і більше твоя репутація працює на тебе. Навіть дуже формально, навіть коли, не знаю, я замовляю якусь роботу і я кажу що не маю грошей зараз за неї сплатити, на що мої люди кажуть: «У вас така репутація. Ми почекаємо». Це дуже важливо, і ваша порядність це теж запорука репутації і вашої, і нашої компанії.
Ваша порядність — це запорука репутації вашої компанії
Моя кар'єра, моя робота, насправді, виникла із людяності. І трошечки з моєї професії журналіста. Таланти, які є у людей, треба шукати широко, а не глибоко. Не всі співають і танцюють, але інколи гарно спілкуються. Я гарно спілкувалася, на цьому я побудувала свою журналістську невеличку кар'єру, потім і кар'єру в галузі fashion-індустрії.
Я видавала жіночий журнал. Жінок не пускали в серйозні бізнеси, вони не займались будівництвом, банківською сферою і так далі. В них були свої салони краси, в них були модельні агентства і свої студії, де виготовлявся одяг. От так я познайомилась з тими жінками, яким я вирішила допомогти. Просто систематизувати і стабілізувати ситуацію з fashion в Україні. Це виросло в те, що зараз Україна безумовний лідер східної і центральної Європи в галузі fashion. Це вилилось в те, що десятки українських брендів знані в світі, вони продаються але крім того, що вони продаються, вони несуть знання про нашу країну, вони підвищують авторитет нашої країни, вони підвищують знання людей про нашу країну, як про країну де живуть талановиті люди, а не тільки де війна і корупція.
«Все наше життя, це, насправді, визначення пріоритетів». Кожен день ми обираємо - будемо ми пити чай чи каву. Кожен день ми вирішуємо, як ми його проведемо. У нас є різні періоди життя і абсолютно не соромно, а навпаки правильно, міняти ці пріоритети, але виставити ці пріоритети глобальні на все життя і маленькі формальні на сьогодні, на ці вихідні, на найближчий місяць або на найближчий рік. Це дуже важливо.
Дівчатам треба дві речі: по-перше, їм треба завжди пам'ятати, що вони дівчата, що вони жінки, і що природою в нас закладене прекрасні чудові лідерські якості. Якості, які треба використовувати. Ви прекрасно знаєте, що жінки довше можуть працювати, довше фізично, довше можуть бути на роботі і бути ефективними на цій роботі.

Ви маєте пам'ятати, що ви живете в жіночій країні. В Україні 56 % жінок. Ми країна, де жінок більше. Тому ми маємо не забувати використовувати свої прекрасні якості для підтвердження свого лідерства і свого права на це лідерство. А, по-друге, ми повинні перестати бути скромними.
Насправді, ви прекрасно розумієте, що нам
не треба боротися між чоловіками і жінками
Насправді, ви прекрасно розумієте, що нам не треба боротися між чоловіками і жінками. Нам треба постійно взаємодіяти, нам треба бути разом. Нам треба позбутися невеличкої кількості банальних стереотипів, що прибрати має мама, або що посуд може мити тільки сестра.
Я за те, щоб, коли в цей світ на всі ці 80 % робочих місць прийдуть роботи, ми з вами все одно були потрібні. Щоб ми з вами були необхідні, тому що ми знаємо, що таке людяність. Ми знаємо що таке натхнення, ми знаємо, що таке любов.
Made on
Tilda