УКМЦ : USAID #ВЗАЄМОДІЯ!
ЗАРЯДИСЬ УСПІХОМ:
Дмитро Борисов
Ресторатор Дмитро Борисов розповідає про те, чому в Україні тільки почало зароджуватися громадянське суспільство та чому варто усвідомлено підходити до вибору професії.
Дмитро Борисов, кухар, власник та бренд-шеф однойменної мережі ресторанів. Мрія та мета — розвиток гастрономічної культури України.
Я зараз займаюся улюбленою справою. Так пощастило, що я завжди займався улюбленою справою. Колись це була музика, потім - маркетинг, реклама, брендинг. Зараз займаюся приготуванням їжі.

Протягом життя я обирав практично кожен свій бізнес, виходячи з бажання цим займатися.

Ось в 29 років я вирішив, що відкрию маленький гастро-бар, тому що на ресторан грошей немає, все втрачено. Вияловилося, що у той час не було гастро-барів. Були тільки ресторани, в які люди ходили, зважаючи на розмір знижки.
На сьогодні у нас вже 18 ресторанів. Особливо в останні роки ми розвиваємо ресторани сучасної української кухні. Так як є соціально орієнтована місія. У мене вона звучить як розвиток сучасної української культури гастрономії.

Революція Гідності нарешті народила зародок громадянського суспільства і зародок патріотизму. У своєму маленькому гастрономічному світі, в ресторанній справі я останнім часом розвиваю ресторани сучасної української кухні. Це «Канапа» на Андріївському узвозі. Це «Остання барикада» на Майдані. Це ресторан сучасної української південній кухні «Бессарабія» на Бесарабці.
Такого рівня сервісу як в українських ресторанах ви не знайдете ніде в Європі. Такого рівня їжі, інтер'єрів по мільйону, по півтора мільйона євро, в кожному ресторані, в якому ви приходите, ви не знайдете в Європі практично ніде. А такого середнього чека, в 200 гривень, близько 10 євро - тим більше не знайдете ніде в світі.
Революція Гідності нарешті то народила цей зародок громадянського суспільства і зародок патріотизму
Стосоовно професій: потрібно усвідомлено підходити до вибору. Не йти за, умовно кажучи, трендами або порадами. Якщо ви любите малювати - в нашій країні з цими неймовірними можливостями всього за рік можете стати дуже крутим продаваним художником.

Любите готувати - відкривайте кондитерську, любите наливати вино - відкривайте хороший винний бар, наприклад, з українським вином, тому що українське виноробство зараз тільки починає входити в такий період Ренесансу.
Обирайте свою професію і свій шлях усвідомлено
У будь-якому бізнесі ти повинен бути найкращими фахівцями, якщо ти власник. Якщо ти керуєш своїм бізнесом. Ти можеш взяти на цю позицію максимально компетентну людину, але ти повинен йому дати на 100% готову бізнес-модель, якщо це, наприклад, виконавчий директор. Показати способи, як потрібно їх досягати, а далі контролювати вже процес і результати діяльності. Але не керувати людиною.
Обирайте свою професію і свій шлях усвідомлено. Те, що дійсно любите, хочете робити, те, від чого «пре». І буде стовідсотковий успіх, бо нам з вами дико пощастило в цей час, в цьому віці жити тут в Україні, де неймовірна кількість можливостей.
Made on
Tilda